وکالت کشورهای عربی

دکترامیر قبدیان وکیل پایه یک دادگستری ومدرس دانشگاه با داشتن علم و تخصص کافی و تجربه فراوان در حوزه بین الملل می تواند پیگیر تمامی امورات ایرانیان شاغل،مالک (زمین،ملک و…) در کشورهای حوزه خلیج فارس باشد.

وکالت در کشور ترکیه

دکترعبدالصالح هاشمی وکیل مجرب ترکیه و ایران با سابقه چندین سال فعالیتهای حقوقی و کیفری و با تسلط لازم بر قوانین جاری هر دو کشور  آمادگی قبول مشاوره حقوقی، تنظیم قرارداد و قبول وکالت در محاکم هر دو کشور ایران و ترکیه را دارد.

 داوری تجاری ، داوری تجاری بین المللی 

امروزه با توجه به اینکه رسیدگی پروندهای قضایی پیچیدگی های متعدد و روند دادرسی طولانی مدت مواجه است که طرفین دادرسی را نا امید از احقاق حق می نماید لذا شیوه جایگزین دادرسی که دارای همان قدرت اجرایی آرای قضایی است و دوایر اجرای احکام دادگستری ناگزیر از اجرای ارای داوری می باشند لذا طرفین دادرسی ترجیه میدهند موضوع خود را به داوری یک داور متخصص بسپارند که رای داور جایگزین رای دادگاه بوده وشیوه دادرسی خصوصی تلقی میگردد . به علاوه پیچیدگی های فرایند دادرسی وطولانی بودن آن وعدم اعتماد شرکت های بین المللی و چند ملیتی به محاکم داخلی هر کشور باعث شده این شرکت ها نیز اخلافات خود را از طریق داور تجاری یا داوری تجاری حل و فصل نماید بدین منظور بااستفاده از وکلای متخصص در این امر دادرسی یادفاع خود را به ایشان محول می نماید . 

قدم به قدم

نحوه کار ما چگونه است؟

۱

مشاوره قانونی

۲

امضای قرارداد

۳

تحقیق و بررسی

۴

پیگیری پرونده شما

درخواست یک تماس 

_

    درخواست حضوری ارزیابی پرونده

    تماس سریع و رایگان
    error: Content is protected !!